គេហទំព័រ មាស សូរ៉ា មានទទូល ផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម គ្រប់ប្រភទ / ទីស្នាក់ការកណ្តាល / ភូមិទួលត្នោត ឃុំគគីរ ស្រុកកៀនស្វាយ ខេត្តកណ្តាល / ទំនាក់ទំនង Tele: 0979046112 / 0884140001 / 077343442
ឯកឧត្តម ប៉ែន កុសល្យ អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តត្បូងឃ្មុំ និង ឯកឧត្តម សយ កុសល ប្រធានសម្ព័ន្ធភាពជាតិក្រុមប្រឹក្សាថ្នាក់មូលដ្ឋាន អញ្ជើញជាអធិបតី បិទមហាសន្និបាត អាណត្តិទី៤ របស់សមាគមក្រុមប្រឹក្សា ក្រុង-ស្រុក សង្កាត់ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ ប្រព្រឹត្តិទៅនៅសាលប្រជុំ(គ)សាលាខេត្ត ។
ឯកឧត្តម ប៉ែន កុសល្យ អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តត្បូងឃ្មុំ និង ឯកឧត្តម សយ កុសល ប្រធានសម្ព័ន្ធភាពជាតិក្រុមប្រឹក្សាថ្នាក់មូលដ្ឋាន  អញ្ជើញជាអធិបតី  បិទមហាសន្និបាត អាណត្តិទី៤ របស់សមាគមក្រុមប្រឹក្សា ក្រុង-ស្រុក សង្កាត់ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ ប្រព្រឹត្តិទៅនៅសាលប្រជុំ(គ)សាលាខេត្ត ។
ក្នុងមហាសន្និបាតនេះដែរ រៀបចំដោយ សមាគមក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត/ក្រុង/ស្រុក/ឃុំ/សង្កាត់ ក៏មានការអញ្ជើញចូលរួមពី ឯកឧត្តម លោកជំទាវ សមាជិក សមាជិកា ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ឯកឧត្តម លោកជំទាវ អភិបាលរងខេត្ត ប្រធាន/អនុប្រធាមន្ទីរ/អង្គភាពជុំវិញខេត្ត ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាស្រុក/ក្រុង/ឃុំ អភិបាល/អភិបាលរងស្រុក/ក្រុងទាំង៧ មេឃុំ ព្រមទាំងអ្នកពាក់ព័ន្ធជាច្រើនរូបទៀត៕